

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 456575 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe, poliestrowe |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Gotowa zasłona z etaminy zdobiona nadrukiem kwiatów z lśniącymi akcentami to elegancka i subtelna dekoracja okienna, która wprowadza do wnętrza lekkość oraz wyrafinowany styl. Wykonana z delikatnej, półprzezroczystej tkaniny etaminowej, przepuszcza światło, tworząc przytulną i harmonijną atmosferę. Nadruk kwiatów w połączeniu z lśniącymi akcentami dodaje zasłonie subtelnego blasku, wprowadzając do wnętrza świeży, romantyczny klimat. Zasłona doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacji, od klasycznych po nowoczesne. To idealny wybór do salonu, sypialni czy jadalni, który łączy funkcjonalność z elegancką estetyką.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester- etamina
stopień zaciemnienia: małe
gramatura: 75 g/m2
tolerancja +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

