

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 437688 |
|---|---|
| Rozmiar | 420 x 220 cm |
| Szerokość | 420 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Rodzaj tkaniny | welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Zasłona Dora z tkaniny o welurowej strukturze to prosta, a zarazem elegancka i nowoczesna dekoracja okienna. Jednokolorowa dekoracja okienna to propozycja, która sprawdza się w każdym wnętrzu i pasuje do każdej jego aranżacji. Metalowe przelotki i dają możliwość zawieszenia zasłony na tradycyjnym karniszu typu drążek/rurka, taki sposób zawieszenia pozwala na sprawną zmianę dekoracji. Zasłona Dora posiada średni stopień zaciemnienia, dzięki czemu zapewni prywatność i osłoni wnętrze przed bezpośrednim słońcem.
Wybieraj spośród wielu dostępnych kolorów i rodzajów mocowań dostępnych w kolekcji zasłon Dora.
Szczegóły:
Materiał: tkanina o welurowej strukturze
Skład: 100% poliester
Gramatura tkaniny: 195 gsm
Sposób zawieszenia: przelotki
Temperatura prania: 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej
Temperatura prasowania: 110°C
Podany wymiar dotyczy szerokości zasłony na płasko, przed zawieszeniem i umarszczeniem
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

