

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 446932 |
|---|---|
| Rozmiar | 180 x 280 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Wysokość | 280 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Szerokość tunelu | 5 cm |
| Rodzaj tkaniny | welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Zasłona Dora z tkaniny o welurowej strukturze to prosta, a zarazem elegancka i nowoczesna dekoracja okienna. Jednokolorowa dekoracja okna to propozycja, która sprawdza się w każdym wnętrzu i pasuje do każdej jego aranżacji. Zasłona Dora posiada średni stopień zaciemnienia, dzięki czemu zapewni prywatność i osłoni wnętrze przed bezpośrednim słońcem.
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, polecamy wybór zasłony z tunelem. Takie mocowanie gwarantuje szybki i praktyczny sposób zawieszenia zasłony poprzez naciągnięcie zasłony na drążek karnisza. Tunel ma szerokość 5 cm i pasuje na większość standardowych karniszy drążkowych.
Tunel jest integralną częścią zasłony; uszyty jest z tej samej tkaniny co zasłona i tworzy z nią estetyczną całość. Tunel posiada ozdobną dwucentymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz, dzięki czemu zasłona zyskuje elegancki charakter.
Szerokość zasłony podana jest na płasko, przed założeniem zasłony na karnisz.
Kolekcję zasłon DORA zaprojektowaliśmy w wielu rozmiarach oraz we wszystkich najpopularniejszych sposobach zawieszenia - z pewnością znajdziesz najlepiej pasującą do Twojego wnętrza.
Podany wymiar dotyczy szerokości zasłony na płasko przed zmarszczeniem.
Dane techniczne:
zawieszenie: tunel
skład: 100% poliester-welur
szerokość tunelu/średnica: 5 cm
wysokość wypustki nad tunelem: 2 cm
gramatura: 195 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3cm
konserwacja: pranie w temp. 30 st., nie suszyć w suszarce bębnowej, prasowanie do 110 st.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

