

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 419800 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, lureksowe |
| Wzór | w kratę |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 65% POLIESTER, 27% BAWEŁNA, 8% NIĆ METALICZNA |
| Waga netto | 400 g |
Elegancki bieżnik to podstawowy element dekoracji stołu. Piękny bieżnik w klasyczny wzór kratki w odcieniu szampana to doskonała baza do stworzenia aranżacji w stylu dyskretnej elegancji. Subtelny dodatek błyszczącej nici dodaje uroku i podkreśla splot tkaniny. Uniwersalny bieżnik dekoracyjny chroni również blat stołu przed zarysowaniami, odparzeniami i obdbarwieniami.
Szczegóły:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

