

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 435717 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 70 cm |
| Gramatura materiału | 650 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | strukturalne, żakardowe z bordiurą, w pasy, z bordiurą |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Niezwykle praktyczny, piękny i elegancki łazienkowy dywanik dekoracyjny zdobi wzór o klasycznym charakterze. Piękna i bogata kolorystyka sprawia, że z łatwością skomponujesz go z pozostałymi dodatkami i wystrojem każdego wnętrza. Docenisz go także za wyjątkową miękkość i puszystość. Ten klasyczny dywan łazienkowy z bawełny przyda się nie tylko w łazience, ale posłuży Ci także w sypialni czy przedpokoju.
Szczegóły:

