

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 460539 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | bez prasowania, kresz |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Gotowa firana ELIA z etaminy kreszowanej to lekka i zwiewna dekoracja okienna, która dodaje wnętrzu naturalnego uroku. Dzięki kreszowanej strukturze tkaniny, firana ma subtelną, pogniecioną fakturę i nie wymaga prasowania, co czyni ją praktycznym wyborem. Firana jest zawieszana na przelotkach, co zapewnia łatwość montażu i eleganckie układanie się w miękkie, symetryczne fale.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester - etamina
średnica przelotek: 4 cm
ilość przelotek: 8 szt.
gramatura materiału: 40 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

