Firana szyta na flexach kremowa z tkaniny matowej z aplikacją na markizecie
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Dane techniczne
| SKU | F0566090 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 250 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Flex 1:2 |
| Szerokość taśmy | 10 cm |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, z markizety |
| Wzór | roślinne, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
Opis
Firana na flexach
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Jeśli posiadasz specjalny karnisz tzw. szynę KS lub karnisz sufitowy, najlepszym sposobem mocowania są tzw. flexy, czyli plastikowe haczyki wszyte na stałe w tkaninę.
Flexy wszywane są w dekorację na stałe w stosunku 1 : 2, dzięki czemu powstają równe i stałe fałdy, niewymagające pracochłonnego układania czy marszczenia tkaniny. Flexy wykonane są z syntetycznego tworzywa, które można prać, jak również poddawać czyszczeniu chemicznemu.
W nasz kalkulator wpisz szerokość, którą chcesz przysłonić, a system uwzględni i skalkuluje odpowiednią ilość materiału (mniej więcej dwu krotność) i sam zaprojektuje stałe odstępy między zakładkami.
Tkanina
Ta firanowa tkanina z markizety to połączenie delikatnej bazy z wyrazistym, ozdobnym haftem. Transparentna struktura materiału sprawia, że firana jest lekka i przewiewna, a jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie po zawieszeniu.
Dolną partię firany zdobi efektowny haft dwukolorowy, łączący klasyczną biel z odcieniami beżu. Haft tworzy ornamentalne pasy z motywami roślinnymi i elementami ażurowymi, które nadają tkaninie głębi i dekoracyjnego charakteru. Zakończenie w formie koronkowej fali podkreśla staranność wykonania i sprawia, że firana stanowi kompletną ozdobę okna bez potrzeby dodatkowych dekoracji.
Najważniejsze cechy:
- wysokiej jakości markizeta firanowa
- delikatna, drobna struktura
- półprzezroczysta baza rozjaśniająca wnętrze
- dwukolorowy haft o motywie roślinnym
- połączenie haftu gładkiego i ażurowego
- ozdobny dół w kształcie fali
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od haczyka do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm. Ten rodzaj zawieszenia umożliwia podniesienie firany maksymalnie do 5 cm (w zależności od rodzaju karnisza).
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i tę wartość wybierz w kalkulatorze.
Pamiętaj, aby w kalkulatorze wpisać rozmiar firany na gotowo, czyli na szerokość, którą chcesz przysłonić.
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
