Firana szyta na przelotkach kremowa z tkaniny matowej z aplikacją na markizecie
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Dane techniczne
| SKU | F0366090 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Przelotki |
| Liczba przelotek | 10 szt. |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, z markizety |
| Wzór | roślinne, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
Opis
Firana na przelotkach
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, koła przelotowe zapewniają szybki i bezproblemowy sposób zmiany firan. Ten sposób zawieszenia gwarantuje układanie się tkaniny w miękkie i regularne fale, ponadto nadaje wnętrzu nowoczesnej elegancji.
Zewnętrza średnica koła dekoracyjnego wynosi 6 cm, natomiast wewnętrzna 4 cm. Odstępy między kołami wynoszą 14 cm.
Metalowe przelotki są nabijane maszynowo i są na stałe osadzone w tkaninie (brak możliwości wypięcia).
Wpisz w kalkulator rozmiar firany na płasko, czyli przed zawieszeniem na drążku. Pamiętaj, że po zawieszeniu i zsunięciu zasłona osiągnie połowę swej szerokości.
Wypust nad przelotkami wynosi ok. 3,5 cm.
Ilość kół dekoracyjnych:
Szerokość 130 cm - 8 szt.
Szerokość 195 cm - 12 szt.
Szerokość 260 cm - 16 szt.
Szerokość 325 cm - 20 szt.
Tkanina
Ta firanowa tkanina z markizety to połączenie delikatnej bazy z wyrazistym, ozdobnym haftem. Transparentna struktura materiału sprawia, że firana jest lekka i przewiewna, a jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie po zawieszeniu.
Dolną partię firany zdobi efektowny haft dwukolorowy, łączący klasyczną biel z odcieniami beżu. Haft tworzy ornamentalne pasy z motywami roślinnymi i elementami ażurowymi, które nadają tkaninie głębi i dekoracyjnego charakteru. Zakończenie w formie koronkowej fali podkreśla staranność wykonania i sprawia, że firana stanowi kompletną ozdobę okna bez potrzeby dodatkowych dekoracji.
Najważniejsze cechy:
- wysokiej jakości markizeta firanowa
- delikatna, drobna struktura
- półprzezroczysta baza rozjaśniająca wnętrze
- dwukolorowy haft o motywie roślinnym
- połączenie haftu gładkiego i ażurowego
- ozdobny dół w kształcie fali
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od górnej krawędzi karnisza (rurki) do miejsca zakończenia dekoracji (czyli podłogi lub parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz miękkie fale, które po zawieszeniu będą się ładnie prezentować w świetle okna.
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
