Firana szyta na przelotkach naturalna miękka i delikatna w dotyku tkanina typu BATYST, wykończona obciążnikiem
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Z tej tkaniny uszyjesz także:
Dane techniczne
| SKU | F03408787 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Przelotki |
| Liczba przelotek | 10 szt. |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Obciążnik | Tak |
| Rodzaj tkaniny | matowe, batystowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Opis
Firana na przelotkach
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, koła przelotowe zapewniają szybki i bezproblemowy sposób zmiany firan. Ten sposób zawieszenia gwarantuje układanie się tkaniny w miękkie i regularne fale, ponadto nadaje wnętrzu nowoczesnej elegancji.
Zewnętrza średnica koła dekoracyjnego wynosi 6 cm, natomiast wewnętrzna 4 cm. Odstępy między kołami wynoszą 14 cm.
Metalowe przelotki są nabijane maszynowo i są na stałe osadzone w tkaninie (brak możliwości wypięcia).
Wpisz w kalkulator rozmiar firany na płasko, czyli przed zawieszeniem na drążku. Pamiętaj, że po zawieszeniu i zsunięciu zasłona osiągnie połowę swej szerokości.
Wypust nad przelotkami wynosi ok. 3,5 cm.
Ilość kół dekoracyjnych:
Szerokość 130 cm - 8 szt.
Szerokość 195 cm - 12 szt.
Szerokość 260 cm - 16 szt.
Szerokość 325 cm - 20 szt.
Tkanina
Delikatna tkanina batystowa, o gęstym splocie i matowej powierzchni. Batyst znakomicie sprawdza się jako tkanina bazowa, pasująca do większości wnętrz i stylów. Doskonale spisuje się jako firana w aranżacjach w stylu skandynawskim, romantycznym, eko czy rustykalnym. Jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również niezwykle lekka, dzięki czemu estetyczne układa się po rozwieszeniu. Gładka tkanina, daje ogromną możliwość doboru zasłon. Półtransparentny batyst ma gęsty splot, dlatego delikatnie osłania okno, chroniąc przed nadmiarem promieni słonecznych. Szew obciążający, wszyty w dolnej części sprawia, że firana równomiernie układa się po rozwieszeniu, ponadto eliminuje konieczność podwijania i obszywania tkaniny.
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od górnej krawędzi karnisza (rurki) do miejsca zakończenia dekoracji (czyli podłogi lub parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz miękkie fale, które po zawieszeniu będą się ładnie prezentować w świetle okna.
Konserwacja
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
