Firana szyta na taśmie 5 cm kremowa z tkaniny matowej z aplikacją na markizecie
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Dane techniczne
| SKU | F0166090 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, z markizety |
| Wzór | roślinne, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Ta firanowa tkanina z markizety to połączenie delikatnej bazy z wyrazistym, ozdobnym haftem. Transparentna struktura materiału sprawia, że firana jest lekka i przewiewna, a jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie po zawieszeniu.
Dolną partię firany zdobi efektowny haft dwukolorowy, łączący klasyczną biel z odcieniami beżu. Haft tworzy ornamentalne pasy z motywami roślinnymi i elementami ażurowymi, które nadają tkaninie głębi i dekoracyjnego charakteru. Zakończenie w formie koronkowej fali podkreśla staranność wykonania i sprawia, że firana stanowi kompletną ozdobę okna bez potrzeby dodatkowych dekoracji.
Najważniejsze cechy:
- wysokiej jakości markizeta firanowa
- delikatna, drobna struktura
- półprzezroczysta baza rozjaśniająca wnętrze
- dwukolorowy haft o motywie roślinnym
- połączenie haftu gładkiego i ażurowego
- ozdobny dół w kształcie fali
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
