Firana szyta na tunelu JANNA naturalna z delikatnej tkaniny ozdobionej haftem i perełkami
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Z tej tkaniny uszyjesz także:
Dane techniczne
| SKU | F04311932 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Szerokość tunelu | 5 cm |
| Wypustka nad tunelem | 2 cm |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, peru |
| Wzór | haftowane |
| Gramatura materiału | 53 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Opis
Firana z tunelem
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, możesz wybrać firanę z tunelem. Takie mocowanie gwarantuje szybki i praktyczny sposób zawieszenia firany poprzez naciągnięcie jej na drążek.
Tunel w górnej części posiada ozdobną dwucentymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz.
Wybierany w kalkulatorze rozmiar podany jest na płasko, czyli przed jej zmarszczeniem i założeniem na karnisz.
Tkanina
Elegancka i subtelna tkanina firanowa typu Peru, która łączy w sobie lekkość i dekoracyjny detal. Wykonana z przejrzystego materiału, który pięknie filtruje światło, nadaje pomieszczeniu przytulny, ale zarazem przestronny klimat.
W dolnej części firany znajduje się misternie wykonany kordonkowy haft, który wprowadza do wnętrza klasyczny, a zarazem wyrafinowany element. Haft ozdobiony jest subtelnymi perełkami, które dodają całości elegancji i wyjątkowego uroku.
Idealna do salonu, sypialni lub jadalni, ta tkanina firanowa doda każdemu wnętrzu szyku, tworząc delikatną, romantyczną atmosferę.
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od górnej części rurki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij od 0,5 do 2 cm.
Szerokość: ustal szerokość jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wpisz w kalkulatorze.
UWAGA: firana naciągnięta na rurkę karnisza, może zajmować miejsce tylko między wspornikami, co należy uwzględnić już na etapie montażu karnisza. Stosowany przez nas tunel ma szerokość 5 cm jest przeznaczony do standardowych karniszy.
Konserwacja
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prać w siatce | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
