Firana szyta na tunelu naturalna miękka i delikatna w dotyku tkanina typu BATYST, wykończona obciążnikiem
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Z tej tkaniny uszyjesz także:
Dane techniczne
| SKU | F04408787 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Szerokość tunelu | 5 cm |
| Wypustka nad tunelem | 2 cm |
| Obciążnik | Tak |
| Rodzaj tkaniny | matowe, batystowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Opis
Firana z tunelem
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, możesz wybrać firanę z tunelem. Takie mocowanie gwarantuje szybki i praktyczny sposób zawieszenia firany poprzez naciągnięcie jej na drążek.
Tunel w górnej części posiada ozdobną dwucentymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz.
Wybierany w kalkulatorze rozmiar podany jest na płasko, czyli przed jej zmarszczeniem i założeniem na karnisz.
Tkanina
Delikatna tkanina batystowa, o gęstym splocie i matowej powierzchni. Batyst znakomicie sprawdza się jako tkanina bazowa, pasująca do większości wnętrz i stylów. Doskonale spisuje się jako firana w aranżacjach w stylu skandynawskim, romantycznym, eko czy rustykalnym. Jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również niezwykle lekka, dzięki czemu estetyczne układa się po rozwieszeniu. Gładka tkanina, daje ogromną możliwość doboru zasłon. Półtransparentny batyst ma gęsty splot, dlatego delikatnie osłania okno, chroniąc przed nadmiarem promieni słonecznych. Szew obciążający, wszyty w dolnej części sprawia, że firana równomiernie układa się po rozwieszeniu, ponadto eliminuje konieczność podwijania i obszywania tkaniny.
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od górnej części rurki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij od 0,5 do 2 cm.
Szerokość: ustal szerokość jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wpisz w kalkulatorze.
UWAGA: firana naciągnięta na rurkę karnisza, może zajmować miejsce tylko między wspornikami, co należy uwzględnić już na etapie montażu karnisza. Stosowany przez nas tunel ma szerokość 5 cm jest przeznaczony do standardowych karniszy.
Konserwacja
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
