

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 453456 |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Długość | 220 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | flano |
| Wzór | we wzory geometryczne, 3d, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1150 g |
Jednokolorowy koc z miękkiej i bardzo przyjemnej tkaniny z wytłaczanym wzorem to doskonały towarzysz popołudniowej drzemki i chłodnych wieczorów. Puszysty i mięciutki koc w pięknym, klasycznym kolorze zdobi, wytłaczany wzór 3D. Kolekcja kocy CINDY 6 obejmuje kilka kolorów. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.
Technologia MIKROFLANO to jedna z najnowszych zdobyczy w branży tekstyliów. Łączy w sobie niesamowitą miękkość, lekkość a jednocześnie trwałość. Cieniutkie włókna tkaniny sprawiają, że jest ona przyjemna w dotyku. MIKROFLANO jest najszlachetniejszą z odmian mikrofibry.
Dane techniczne:
szerokość: 200 cm
długość: 220 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

