

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 488977 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 x 90 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 90 cm |
| Gramatura materiału | 600 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | fantazyjne, w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 2500 g |
Miękki niemowlęcy otulacz w formie śpiworka, zaprojektowany z myślą o wygodzie i estetyce. Produkt ma prostą, podłużną formę z kapturem i jest wykonany z jednolitej, pluszowej tkaniny w neutralnym odcieniu beżu.
Otulacz zapinany jest na zamek biegnący środkiem, dzięki czemu łatwo ułożyć dziecko wewnątrz. Dół zamykany napami pozwala zachować stabilny kształt i estetyczne ułożenie materiału. Wnętrze wykończone jest miękką, jaśniejszą warstwą widoczną przy kapturze i brzegach.
Na przodzie znajduje się aplikacja misia wykonana haftem, z dodatkowymi detalami w kratkę oraz wyszywanym napisem, które nadają produktowi delikatnie dekoracyjny charakter, bez nadmiaru wzorów.
Całość zapakowana jest w sztywne pudełko z przezroczystym okienkiem, umożliwiające obejrzenie produktu bez otwierania.
Cechy produktu:
Dane techniczne:

