

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 461218 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 43 x 150 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 5 X E14 MAX 40W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SZKŁO, METAL |
Lampa DANA, której klosz zaprojektowano z luźno zwisających szklanych elementów, to niezwykle szykowny dodatek do eleganckiego wnętrza. Zwisające luźno elementy zawieszone na srebrnej oprawie, tworzą we wnętrzu niezwykle ciepły i fascynujący efekt wizualny. W lampie DANA zawieszki spływają z metalowych obręczy tworząc stożkowy klosz roztaczający we wnętrzu ciepły i nastrojowy klimat. Salon w klasycznym stylu oraz wnętrze urządzone w stylu glamour, czy art deco znakomicie skomponują się z tym niezwykłym dodatkiem. Istnieje możliwość samodzielnej regulacji wysokości lampy.
Dane techniczne:
średnica: 43 cm
wysokość: 44 cm - 150 cm
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: 7 X E14 max 40 W ( brak żarówek w zestawie)
klasa energetyczna A++-G
skład: metal/szkło
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| I klasa ochronności, oprawa musi być podłączona do zacisku uziemiającego | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

