

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 405298 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Długość | 210 cm |
| Produkt dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, hot press |
| Wzór | we wzory geometryczne, strukturalne |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1100 g |
Wyjątkowo efektowna i elegancka, dwustronna narzuta LUIZ zdobiona delikatnym, pikowanym, regularnym wzorem. Miękka wierzchnia strona narzuty uszyta jest z wysokiej jakości welwetu. Spodnia strona to gładka, przyjemna w dotyku mikrofibra. Trwałe, efektowne pikowanie powstało w oparciu o nowoczesną technologię hot press - zgrzewania tkaniny. Dzięki czemu uzyskany wzór pikowania jest bardzo trwały i nie snuje się.
Łóżko to centralny punkt każdej sypialni. To ono pierwsze rzuca się w oczy po wejściu do pomieszczenia. Warto więc zadbać o jego wygląd dobierając odpowiednią narzutę. Poza właściwym rozmiarem ważna jest estetyka. Narzuta na łóżko powinna podkreślać styl sypialni i charakter jej właściciela. Narzuta na łóżko to również sposób na zachowanie pościeli w świeżości przez dłuższy czas. Kapa ochrania naszą bieliznę pościelową przed światłem słonecznym czy kurzem.
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

