

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 15706 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 125 g |

