

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 386987 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Gramatura materiału | 320 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | we wzory geometryczne, designerskie, wytłaczane, ekskluzywny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Kolekcja poszewek dekoracyjnych INGA z kolekcji Pierre Cardin Eurofirany ozdobionych na całej powierzchni żakardowym wzorem. Geometryczny wzór na tkaninie uzyskano metodą tkania. Poszewki dekoracyjne zachwycają głębokimi barwami i wysokiej jakości tkaniną. Subtelnie połyskująca tkanina i efektowne kolory kolekcji pozwalają stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Poszewki zapinane są na suwak i dostępne różnych wersjach kolorystycznych. Nie czekaj - już dziś wprowadź do wnętrza nastrój w stylu glamour!
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
wysokość: 40 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 320 gsm

