

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 384168 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | wytłaczane |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Prosta, jednokolorowa poszewka ozdobna Lili została uszyta z miękkiego welwetu. Zdobiący poszewkę efektowny wytłaczany wzór geometryczny nadaje jej ciekawego charakteru. Minimalistyczny, ponadczasowy design sprawia, że poszewka dekoracyjna prezentuje się doskonale w wielu aranżacjach. Wyjątkowo przyjemna w dotyku struktura tkaniny sprawia, że poszewka jest nie tylko piękna ale też zachęca do chwili odpoczynku. Wszyty z boku dyskretny, kryty zamek błyskawiczny pozwala na szybką zmianę poszewki. Kolekcja Lili marki Eurofirany obejmuje również piękne, welwetowe zasłony, które w połączeniu z poszewkami pomogą wyczarować harmonijne wnętrze.
Szczegóły:

