

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 397010 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 300 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | akrylowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Oryginalna poszewka dekoracyjna marki Eurofirany powstała z wyjątkowej tkaniny akrylowej. Miękka poszewka zachwyca splotem przypominającym sweterek. Poszewka jest antyalergiczna za sprawą akrylowych włókien, z których jest wyprodukowana. Te same włókna sprawiają, że jest jednocześnie szybkoschnąca i lekka. Taki niebanalny design sprawia, że poszewka doskonale wpisuje się w przytulne wnętrza. Poszewki dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Jeśli lubisz gustownie dobrane aranżacje koniecznie zapoznaj się również z kolekcją doskonałych kocy z tej samej serii. Nie czekaj-już dziś wprowadź do wnętrza przytulną atmosferę!
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% akryl
gramatura: 300 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w suszarce bębnowej | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |

