

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 406410 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, lniane |
| Wzór | jednokolorowe, z falbaną, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 75% LEN, 25% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 50 g |
Elegancka poszewka dekoracyjna z limitowanej kolekcji AVINION marki Eurofirany to niezwykły dodatek do wnętrz inspirowanych przytulnym stylem prowansalskim. Puszysta i przyjemna w dotyku tkanina zachęca do chwili odpoczynku. Całości dodaje uroku dekoracyjna falbanka okalająca brzegi poszewki. Piękna kolorystyka w odcieniach pudrowego różu i precyzyjnie wykończone brzegi tworzą niebanalne połączenie. Oryginalna poszewka dekoracyjna z kolekcji Avinion z linii Terra Collection będzie świetnym prezentem.
Avinion - Czar Prowansji to jedna z pięciu linii tworzących Terra Collection marki Eurofirany. Ta niebanalna kolekcja inspirowana podróżami po Prowansji to idealna kompozycja pastelowych odcieni różu, nasyconego burgundu oraz lawendowego fioletu, które dodają wnętrzom stylu i niepowtarzalnego charakteru południowej Francji. Wśród produktów z tej kolekcji znajdziesz pościele, koce, narzuty, ceramikę, poszewki dekoracyjne i ręczniki.
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 200 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

