

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 459747 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | fantazyjne, designerskie, 3d, jednokolorowe, ekskluzywny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Wzbogać swoje wnętrze o wyjątkowy akcent luksusu i stylu dzięki poszewce AURELIA z kolekcji Ewa Minge. Poszewka łączy w sobie elegancki design z najwyższą jakością wykonania, będąc idealnym wyborem dla osób ceniących sobie wyjątkowe dodatki do domu. Poszewka wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny szyfonowej, zdobiona pomponami z dodatkiem błyszczącej nici. Dzięki wysokiej jakości materiałom, unikalnemu designowi i starannemu wykonaniu, poszewka stanowi wyjątkowy element dekoracyjny, który doda wnętrzu elegancji i charakteru. Idealna dla osób, które pragną wprowadzić do swojego domu odrobinę luksusu i artystycznego wyrazu.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 140 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

