

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 402275 |
|---|---|
| Rozmiar | 180 x 200 x 20 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 20% POLIESTER, 80% BAWEŁNA |
| Waga netto | 890 g |
Przyjemne w dotyku prześcieradło z miękkiego frotte to gwarancja komfortowego snu. Wykonane z wysokiej jakości tkaniny prześcieradło z gumka dopasowuje się do materaca i pozostaje w miejscu przez całą noc. Dzięki wykorzystaniu najlepszej bawełny prześcieradło frotte marki Design 91 zachowuje swój kształt i kolor na długi czas. Elastyczna gumka wszyta w krawędziach umożliwia szybkie i wygodne zmiany bielizny pościelowej. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama kolorów i rozmiarów, która pozwoli Ci dobrać idealne prześcieradło do Twoich potrzeb i stylu.
Szczegóły:
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

