

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 479290 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 x 30 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Nie |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 900 g |
Prześcieradło stanowi konieczny element bielizny pościelowej. Jersejowe prześcieradło szybko wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od ciała. Najwyższej jakości naturalne włókna bawełniane są miękkie i gładkie. Uszyte z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny bawełnianej typu jersey prześcieradło zapewnia swobodną cyrkulacje powietrza a tym samym poprawia komfort snu. Wszyta w krawędziach elastyczna gumka zapobiega zsuwaniu się prześcieradła z materaca.
Dane techniczne:
szerokość: 160 cm
długość: 200 cm
zakładka: 30 cm
materiał: 100% bawełna - jersey
gramatura: 125 g/m2
| Nie suszyć | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

