

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 409428 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 30 cm |
| Szerokość | 220 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 960 g |
Prześcieradło stanowi konieczny element bielizny pościelowej. Jersejowe prześcieradło szybko wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od ciała. Najwyższej jakości naturalne włókna bawełniane są miękkie i gładkie. Uszyte z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny bawełnianej typu jersey prześcieradło zapewnia swobodną cyrkulacje powietrza a tym samym poprawia komfort snu. Wszyta w krawędziach elastyczna gumka zapobiega zsuwaniu się prześcieradła z materaca. Prześcieradło bawełniane od Design91 to doskonały wybór - klasyczne, gładkie prześcieradło łatwo wkomponować w każdą aranżację.
Szczegóły:
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

