

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 459639 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 200 x 30 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1100 g |
Prześcieradło stanowi konieczny element bielizny pościelowej. Prześcieradło FLANO uszyte z polaru to idealne rozwiązanie na chłodniejsze noce w szczególności w okresie jesienno-zimowym. Polar, znany ze swojej miękkości i puszystości, delikatnie otula ciało, tworząc przytulne warunki do snu. Dzięki swojej strukturze, materiał ten doskonale zatrzymuje ciepło, a jednocześnie jest przewiewny, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas snu. Prześcieradło wyposażone w gumkę idealnie przylega do materaca, zapobiegając jego przesuwaniu się. Materiał jest trwały i łatwy w pielęgnacji, dzięki czemu prześcieradło zachowuje swoją puszystość i wygląd na długo.
Dane techniczne:
szerokość: 100 cm
długość: 200 cm
wysokość: 30 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 g/m
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

