

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 455169 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 x 30 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 90 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 750 g |
Przyjemne w dotyku prześcieradło z mikrowłókna to gwarancja komfortowego snu. Wykonane z wysokiej jakości tkaniny prześcieradło z gumka dopasowuje się do materaca i pozostaje w miejscu przez całą noc. Miękka, gładka tkanina z mikrowłókna jest niezwykle przyjemna w dotyku, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na zmechacenie. Elastyczna gumka wszyta w krawędziach umożliwia szybkie i wygodne zmiany bielizny pościelowej. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama kolorów i rozmiarów, która pozwoli Ci dobrać idealne prześcieradło do Twoich potrzeb i stylu.
Dane techniczne:
szerokość: 160 cm
długość: 200 cm
zakładka: 30 cm
materiał: 100% poliester
gramatura: 90 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

