

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 402816 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Gramatura materiału | 400 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 60 g |
Gładki jednokolorowy ręcznik kąpielowy o wysokich właściwościach chłonnych to niezastąpiony element wyposażenia każdej łazienki. Prosta forma i kolorystyka wprowadzają do łazienki harmonię i ład. Klasyczne ręczniki kąpielowe o gładkiej strukturze doskonale wkomponują się w każdą aranżację. Te minimalistyczne ręczniki z naturalnego włókna bawełnianego będą idealnym prezentem. Szeroka gama kolorów i rozmiarów pozwoli stworzyć własny, zindywidializowany zestaw.
Szczegóły:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

