

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 460016 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, welurowe |
| Wzór | w prążki |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 75 g |
Ponadczasowy ręcznik z kolekcji EMMA marki Eurofirany to doskonały dodatek do wnętrz w stylu nowoczesnym z nutą dyskretnego glamour. Puszysty ręcznik na brzegu zdobi szeroka bordiura z miękkiego welwetu. Ręcznik podkreślają wytłaczane prążki. Ten dopracowany do ostatniego elementu ręcznik podkreśli charakter nowoczesnego wnętrza. Wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej frotte doskonale osusza skórę a wysoka gramatura tkaniny gwarantuje delikatność i puszystość materiału.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% bawełna część ozdobna: 100% poliester
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

