

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 484674 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 90% BAWEŁNA, 10% LUREKS |
| Waga netto | 75 g |
Ten ręcznik to połączenie nowoczesnej funkcjonalności i modnych akcentów. Dzięki bordiurze przetykanej lureksową nicią prezentuje się świeżo, nowocześnie i z delikatnym połyskiem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru. Jest miękki, chłonny i praktyczny – idealny do codziennego użytkowania. Jego design sprawia, że świetnie pasuje do jasnych, minimalistycznych łazienek.
Cechy produktu
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

