

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 457024 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Gramatura materiału | 280 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, szybkoschnące |
| Wzór | strukturalne, jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 20% POLIAMID, 80% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 66.67 g |
Szybkoschnący ręcznik z delikatnej i miękkiej mieszanki włókien poliamidu i poliestru z zaskakuje właściwościami praktycznymi. Jest lekki i cieńszy niż tradycyjne ręczniki bawełniane, a przy tym szybko schnie, jest dużo bardziej chłonny, zajmując niewiele miejsca w bagażu. Idealny na basen, siłownię czy na zajęcia fitness, doskonale sprawdzi się również na campingu i w podróży.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 20% poliamid, 80% poliester
gramatura: 300 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

