

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 484189 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% BAWEŁNA, 50% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Stylowy, miękki i funkcjonalny – ten bawełniany ręcznik o gramaturze 500 g/m² to idealne połączenie komfortu i eleganckiego wyglądu. Jego dekoracyjna bordiura, wzbogacona delikatnie połyskującą nicią, dodaje mu wyjątkowego uroku. Bawełna zapewnia świetną chłonność i naturalną przewiewność, dzięki czemu ręcznik doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Cechy produktu
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

