

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 470488 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | jednokolorowe, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% POLIESTER, 50% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Szukasz dodatków, które z łatwością wkomponujesz w dowolną aranżację? Kolekcja ręczników NEL marki Eurofirany to doskonały sposób, by wprowadzić do wnętrza dodatki w klasycznym stylu. Krótszy brzeg ręcznika zdobi bordiura z weluru z cieniutkimi paseczkami. Miękki ręcznik z puszystego frotte powstał z wysokiej jakości przędzy bawełnianej. Dzięki temu doskonale chłonie wilgoć i jest delikatny dla skóry.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 50 % bawełna, 50% poliester
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

