

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 454340 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, lureksowe |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% POLIESTER, 50% WISKOZA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Miękki, bawełniany ręcznik KARIN jest puszysty i przyjemny dla ciała. Ozdobna bordiura jest z dodatkiem błyszczącej nici co sprawia, że ręcznik prezentuje się elegancko i nowocześnie. Wysoka gramatura - 500 g/m2, sprawia, że jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu szybko osusza ciało po kąpieli. Kolekcja ręczników KARIN składa się z kilku najmodniejszych kolorów i jest dostępna w trzech rozmiarach. W takiej kolekcji z łatwością każdy znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

