

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 434536 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 540 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | strukturalne, żakardowe z bordiurą, w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 69% BAWEŁNA, 31% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 529 g |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

