

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 453213 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% BAWEŁNA, 50% POLIESTER |
| Waga netto | 490 g |
Kolekcji NESSY to miękkie ręczniki o puszystej strukturze, które, dzięki ozdobnej bordiurze z błyszczącą nitką prezentują się wyjątkowo elegancko. Żakardową bordiurę zdobi geometryczny wzór. Wysoka gramatura - 500 g/m2, sprawia, iż ręcznik jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu szybko osusza ciało, a jego użytkowanie jest bardzo przyjemne. Kolekcja ręczników Nessy składa się z gamy najmodniejszych kolorów i jest dostępna w trzech rozmiarach. Polecamy na prezent.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

