

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 462501 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | jednokolorowe, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 490 g |
Klasyczny a zarazem elegancki ręcznik kąpielowy z kolekcji MILO marki Eurofirany zachwyca wysmakowaną prostotą i niezwykłą miękkością. Dzięki zastosowaniu technologii Zero Twist , która wykorzystuje metodę splotu bez skręcania włókien, ręczniki są niesamowicie przyjemne w dotyku i puszyste. Wykonane z najwyższej klasy naturalnej przędzy bawełnianej szybko i delikatnie osuszą skórę. Miękkość i grubość ręcznika dodatkowo podkreślają tkane paseczki. Kolekcja posiada Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który wyróżnia tekstylia bezpieczne dla skóry i środowiska.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

