

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 484746 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 100% LUREKS |
| Waga netto | 490 g |
Stylowy ręcznik wykonany z puszystej bawełny to połączenie wygody, trwałości i elegancji. Jego struktura została zaprojektowana tak, aby doskonale wchłaniać wilgoć, jednocześnie pozostając delikatną dla skóry. Model wyróżnia się nowoczesnym designem z ozdobnymi, poziomymi tłoczeniami, które dodają mu charakteru.
Ciemnoszary odcień sprawia, że ręcznik prezentuje się luksusowo i świetnie komponuje się z nowoczesnymi łazienkami. To produkt idealny zarówno do użytku codziennego, jak i jako element wyposażenia gościnnych pomieszczeń.
Cechy produktu
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

