

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 469845 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne, jednokolorowe, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Ponadczasowy i uniwersalny ręcznik kąpielowy o klasycznym wzorze łączy w sobie klasyczny design z nowoczesnymi elementami. Miękkie frotte zdobi subtelny wzór tłoczonej krateczki. Brzegi ręcznika wykończone są szeroką bordiurą z lśniacego welwetu. Chłonny i puszysty ręcznik z kolekcji LOREN doskonale podkreśla elegancję i harmonię wnętrza. Gęsty, suty splot doskonale odprowadza wilgoć ze skóry. Elegancki ręcznik wykonany został z wysokiej jakości przędzy bawełnianej i precyzyjnie wykończony. Dzięki ręcznikom stworzysz swój idealny zestaw do łazienki. Ręczniki posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza, że produkt ten jest wolny od szkodliwych dla zdrowia substancji.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna; część ozdobna; 100% poliester
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

