

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 353328 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 250 cm |
| Szerokość | 135 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, matowe, poliestrowe, gładkie, dimout |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 912 g |
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Szczegóły:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

