

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 463624 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, zaciemniające, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | z nadrukiem, w liście |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Jednokolorowa zasłona welwetowa FELIS zdobiona jest lśniącym nadrukiem drobnych liści. Trwały, połyskujący nadruk nadaje całości nowoczesnego charakteru. Ta prosta, a zarazem niebanalna dekoracja okienna będzie doskonale prezentować się we wnętrzach w różnych stylach. Do wnętrz w prostych, nowoczesnych stylach aksamitna w dotyku zasłona wniesie przytulną atmosferę. Lśniący nadruk podkreśli luksusowy charakter wnętrz w stylu glamour. Miękka tkanina welwetowa doskonale się układa a dzięki gęstemu splotowi chroni wnętrze przed nadmiarem światła z zewnątrz i gwarantuje domownikom poczucie prywatności.
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester - welwet
szerokość taśmy: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
stopień zaciemnienia: średni
gramatura: 200 g/m
tolerancja rozmiaru +/-3%
konserwacja: prać w temp. 30oC, prasować na lewej stronie
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

