

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 386550 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 215 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 918 g |

