

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 463923 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o dużym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, matowe, poliestrowe, gładkie, dimout |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 930 g |
Zasłony ZACIEMNIAJĄCE to doskonała propozycja do salonu czy sypialni. Uszyte z materiału typu blackout zasłony zatrzymują większość światła słonecznego lub uciążliwy blask nocnego oświetlenia, gdyż stopień zaciemnienia wynosi aż 80-90%. Gruba, mięsista tkanina daje również efekt wyciszenia hałasów dobiegających z zewnątrz. Zasłony ZACIEMNIAJĄCE zapewniają też maksimum prywatności domownikom.
Funkcjonalność to tylko jedna z zalet ZASŁON ZACIEMNIAJĄCYCH. Estetyka również jest ich mocną stroną. Gruba tkanina i suty splot gwarantują piękny, aksamitny połysk i gładkość. Prostota projektu sprawia, że ZASŁONY ZACIEMNIAJĄCE doskonale wyglądają w każdym wnętrzu.
Zasłony zaciemniające są bardzo proste w rozwieszaniu. Okrągłe przelotki umożliwiają równe rozłożenie zasłony na karniszu bez najmniejszych problemów. Taki sposób rozpinania zasłon całkowicie eliminuje problem przypadkowego odpięcia się i opadnięcia zasłony.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
stopień zaciemnienia: 80-90%
gramatura: 210 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%

