

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 423902 |
|---|---|
| Rozmiar | 155 x 240 cm |
| Szerokość | 155 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | szelki/rzepy |
| Rodzaj tkaniny | matowe, poliestrowe, gładkie, wodoodporne |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 600 g |
Zasłona GARDEN na taras to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i jednocześnie umożliwia regulowanie ilości światła i prywatności na zewnątrz pomieszczenia. Tkanina wodoodporna gwarantuje, że zasłona będzie odporna na deszcz, wilgoć oraz inne czynniki atmosferyczne, co pozwala na jej stosowanie na zewnątrz bez obawy o szybkie zniszczenie czy utratę estetyki. Dzięki temu taras lub balkon mogą być wykorzystywane przez większą część roku, nawet w przypadku niesprzyjającej pogody. Praktyczne i wygodne szelki zapinane na rzepy, sprawiają, że zarówno zawieszenie jak i zmiana zasłon trwa tylko krótką chwilę. Ponadto szelki dają możliwość wygodnego zasuwania i rozsuwania w zależności od zmieniających się warunków atmosferycznych. Nowoczesny wygląd sprawia, że sprawdzi się w każdym typie altany, a praktyczna szarfa o długości 145 cm, dostępna w komplecie, daje możliwość efektownego podwiązania zasłony. Takie zasłony są również dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach i stylach, co pozwala dopasować je do indywidualnych preferencji estetycznych oraz aranżacji tarasu czy balkonu.
Dane techniczne:
szerokość: 155 cm
wysokość: 240 cm
skład: 100% poliester - tkanina wodoodporna
ilość szelek: 10 szt.
gramatura: 180 g/m2
tolerancja rozmiaru +/- 5%
szerokość szarfy: 8 cm
długość szarfy: 145 cm
Konserwacja: prać w temp. 30st, nie wybielać, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce, prasować w temp.110 st.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

