

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 398414 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe, welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 190 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 842 g |
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

