Zasłona szyta na taśmie 5 cm jasnobeżowa z gładkiej tkaniny wodoodpornej
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Z tej tkaniny uszyjesz także:
Dane techniczne
| SKU | Z01451532 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Rodzaj tkaniny | matowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Opis
Tylko u nas
Największa w Polsce baza tkanin wysokich na 280 cm, dzięki czemu jesteśmy w stanie uszyć zasłony szerokie nawet do 10 metrów bez łączeń.
Przy wyborze tkaniny o szerokości do 140 cm zasłony o większej szerokości będą łączone estetycznym szwem z dwóch lub więcej kawałków (w zależności od wybranej szerokości).
Zasłona na taśmie o szerokości 5 cm
Szukasz sposobu na odświeżenie wyglądu wnętrza? Zasłony to efektowna dekoracja okna nadająca styl wnętrzu. Wybieraj spośród setek modnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz się nowym obliczem Twojego wnętrza.
Do tradycyjnych karniszy polecamy zasłony na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Zasłona bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz.
W naszym kalkulatorze wpisz rozmiar zasłony na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że tkanina jest umarszczona w stosunku 1 : 2 co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Dół zasłony jest zakończony pięciocentymetrowym podwinięciem zapewniającym efektowne układnie się tkaniny.
Ze względu na sposób pakowania zasłony są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć zasłonę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć zasłonę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy zasłon do prania.
Gwarantujemy, że nasze produkty wyróżnia wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie. Dekoracje powstają w naszej pracowni w Polsce i są szyte z pasją.
Tkanina
Tkanina wodoodporna GARDEN idealnie nadaje się na zewnątrz na taras czy balkon. Tkanina jest odporna na wilgoć i wodę, krople wody nie wsiąkają tylko spływają po jej powierzchni. Garden wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne. Posiada dodatkową specjalną powłokę, która zwiększa jej odporność na wodę. Tkanina Garden jest dostępna w trzech stonowanych kolorach, dzięki czemu można dopasować ją do reszty wystroju nie zakłócając już istniejącej przestrzeni i dodatków. Tkanina zasłonowa to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z tarasu czy balkonu w każdych warunkach pogodowych, zapewniając przy tym komfort i ochronę przed deszczem a także ostrym słońcem.
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić zasłona i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze.
Konserwacja
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
