

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 449381 |
|---|---|
| Rozmiar | 500 x 180 cm |
| Szerokość | 500 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Obciążnik | Tak |
| Rodzaj tkaniny | z woalu, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Gramatura materiału | 47 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
Elegancka i subtelna firana VIOLET, doda wnętrzu lekkości i klasy. Wykonana z wysokiej jakości woalu, stanowi doskonałe uzupełnienie każdego wystroju wnętrza.
Gładki matowy woal, który charakteryzuje się delikatną strukturą i subtelnym wyglądem. Woal jest lekki, przewiewny i miękki w dotyku, co sprawia, że firana nie tylko pięknie wygląda, ale także jest przyjemna w użytkowaniu. Biała tkanina dyskretnie przysłania okno, nie zaciemniając wnętrza, dlatego jest doskonałą opcją dla pomieszczeń, które chcemy osłonić wnętrze przed zbyt intensywnym światłem słonecznym.
Kolor biały, z którego jest uszyta firana idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, wprowadzając do niego świeżość i jasność. Firana jest wykończona szwem obciążającym, który zapewnia, że materiał układa się równomiernie i nie marszczy się. Szew ten pełni również funkcję estetyczną, dodając firanie eleganckiego wykończenia.
Firanę łatwo zawiesisz na karniszu z drążkiem - służą do tego praktyczne przelotki, dzięki którym zmiana dekoracji okiennej jest szybka i bezproblemowa, a tkanina układa się po zawieszeniu w miękkie i regularne fale.
Kolekcję zasłon VIOLET zaprojektowaliśmy w wielu rozmiarach oraz we wszystkich najpopularniejszych sposobach zawieszenia - z pewnością znajdziesz najlepiej pasującą do Twojego wnętrza.
Podany wymiar dotyczy szerokości zasłony na płasko przed zmarszczeniem.
Dane techniczne:
Wewnętrzna średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester-woal
gramatura: 47 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm
konserwacja: pranie w temp. 30 st., nie suszyć w suszarce bębnowej, prasowanie do 110 st. C
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

