

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 389811 |
|---|---|
| Rozmiar | 300 x 160 cm |
| Szerokość | 300 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe |
| Wzór | we wzory geometryczne, z nadrukiem |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 450 g |

