Firana szyta na tunelu beżowa z miękkiej tkaniny o delikatnym połysku, wykończona obciążnikiem
Czas realizacji 7-9 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi.
- Darmowa dostawa od 299,99 zł
Z tej tkaniny uszyjesz także:
Dane techniczne
| SKU | F04422717 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Szerokość tunelu | 5 cm |
| Wypustka nad tunelem | 2 cm |
| Obciążnik | Tak |
| Rodzaj materiału | błyszczące, baza, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Opis
Firana z tunelem
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, możesz wybrać firanę z tunelem. Takie mocowanie gwarantuje szybki i praktyczny sposób zawieszenia firany poprzez naciągnięcie jej na drążek.
Tunel w górnej części posiada ozdobną dwucentymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz.
Wybierany w kalkulatorze rozmiar podany jest na płasko, czyli przed jej zmarszczeniem i założeniem na karnisz.
Tkanina
Delikatna matowa tkanina o gęstym splocie z delikatnym połyskiem o neutralnej formie sprawdzająca się w wielu koncepcjach wnętrzarskich. Subtelna jednokolorowa tkanina, podkreśla wdzięk aranżacji okiennej i świetnie się komponuje z zasłonami z różnych tkanin. Uniwersalny charakter tkaniny sprawia, że dopasujesz ją zarówno do wnętrza w stylu eko, do wnętrza rustykalnego, jak i do klasycznych czy romantycznych stylizacji. Miękki materiał pięknie się układa i znakomicie prezentuje, miękko spływając z karnisza. Efektownie prezentuje się zarówno sama, jak i w towarzystwie gładkich zasłon dobranych do całości wnętrza, np. z miękkiego połyskującego welwetu. Szew obciążający umieszczony w dolnej części tkaniny gwarantuje piękne układanie się firany po zawieszeniu na karniszu.
Wymiarowanie i instrukcja
Wysokość: zmierz od górnej części rurki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij od 0,5 do 2 cm.
Szerokość: ustal szerokość jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wpisz w kalkulatorze.
UWAGA: firana naciągnięta na rurkę karnisza, może zajmować miejsce tylko między wspornikami, co należy uwzględnić już na etapie montażu karnisza. Stosowany przez nas tunel ma szerokość 5 cm jest przeznaczony do standardowych karniszy.
Konserwacja
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.




