

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 452245 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość | 220 cm |
| Długość | 240 cm |
| Produkt dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | przecierane |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 210 g/m2, wypełnienie 120 g/m2, spód 70 g/m2 |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2300 g |
Elegancka narzuta na łóżko do sypialni uszyta została z wysokiej jakości welwetu zdobionego gustownym nadrukiem w kolorze srebra, który tworzy na narzucie efekt przetarcia. Miękka i przyjemna w dotyku narzuta na łóżko lub sofę doskonale prezentować się będzie zarówno w sypialni jak i w salonie. Subtelne, geometryczne pikowanie wykonane tradycyjną metodą podkreśla strukturę tkaniny welwetowej.
Łóżko to centralny punkt każdej sypialni. To ono pierwsze rzuca się w oczy po wejściu do pomieszczenia. Warto więc zadbać o jego wygląd dobierając odpowiednią narzutę. Poza właściwym rozmiarem ważna jest estetyka. Narzuta na łóżko powinna podkreślać styl sypialni i charakter jej właściciela. Narzuta na łóżko to również sposób na zachowanie pościeli w świeżości przez dłuższy czas. Narzuta ochrania naszą bieliznę pościelową przed światłem słonecznym czy kurzem.
Dane techniczne:
długość: 220 cm
szerokość: 240 cm
skład: 100 % poliester- welwet
gramatura: 210 (wierzch) + 120 (wypełnienie) + 70 (spód) g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

